FIRMA TAPICERSTWO Z PASJĄ Łukasz Muszyński

 

 

Firma powstała na bazie ponad 15 letniego doświadczenia w branży tapicerskiej jej właściciela. Od początku swojej działalności zajmowaliśmy się bardzo szerokim wachlarzem usług tapicerskich. Do głównych obszarów działalności należy renowacja mebli tapicerowanych wszelakich typów między innymi: narożników, kanap, foteli, sof, krzeseł, poduch ogrodowych i innych.

W naszej działalności kierujemy się uzyskaniem najlepszego efektu pracy, dlatego też posiadamy bogatą ofertę materiałów obiciowych, które spełniają najbardziej wygórowane wymagania naszych klientów.

 

 

Jakość wykonania naszych prac, jest głównym czynnikiem decydującym o tym, że zadowoleni klienci polecają nas swoim znajomym i wracają z kolejnymi zleceniami.

W ramach naszych działań zajmujemy się też naprawą i wymianą tapicerki samochodowej. Prace obejmują takie elementy jak naprawa rozdarć tapicerki po otwarciu poduszki powietrznej, wymiana i naprawa tapicerki przetartej i uszkodzonej od słońca. Dotyczy to tapicerek welurowych i skórzanych.

 

Tak jak mówi nasze motto „Tapicerstwo z pasją” taka jest też nasza praca.

ZAPRASZAMY

Wiecej o nas na Facebooku